Stark MS pilotu Osman Fatih’in röportajı medyada büyük yankı uyandırmıştı ve ilk tepkide fazla gecikmedi.

The Crew pilotu Can İşgören’in  takım arkadaşlarının uyarısı üzerine soluğu Can Bey’in evinde aldık ve  ilk karşılaştığımız manzarayı videoda izleyebilirsiniz.

Kendisini sakinleştirmemiz bir hayli zor oldu. Eski yarış anılarını bize anlatırken iyice sakinleşmişti. Ve bizde artık merak ettiğimiz soruları sorabilirdik.

Yeni sezon hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Öncelikle 2017 sezonunun herkese hayırlı olmasını diliyorum. Biliyorsunuz ki Takımımıza yeni bir pilot daha eklemiş bulunuyoruz. Barış Durmuş’tan ve alacağı derecelerden çok umutlu olduğumuzu bildirmek isterim. Şampiyonaya katılan tüm pilotlara başarılar dilerim. Geçen sezon talihsiz bir şekilde araç arızaları ile karşılaştık, ancak bu sezon bu sorunlardan kurtulduk ve tüm hızıyla hazırlıklara devam ediyoruz. Özellikle yeni teknoloji ürünü bir motor üzerinde çalışmaktayız.

Osman Fatih’in sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Stark MS ile ezeli rekabetimiz sürüyor ve hiç bitmeyecek. Osman Fatih kendine çok fazla güveniyor ve yarışlar da tecrübenin çok önemli olduğunu unutmasın. Yarışların başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen hala aracının ağır sorunları olduğunu çok iyi biliyorum ve buna rağmen çok iddaalı konuşuyor. Bence bu dakikadan sonra aracını değil kendisini büyük hezimete hazırlasın.

Stark MS yeni transferi Murat Kurt sizi etkiledi mi?

Gece hayatında sükse olan ve antrenmanlara dahi geç gittiği bilinen bir pilot beni kesinlikle korkutamaz.

Son olarak F-Lo takımının geleceğini nasıl görüyorsunuz?

F-Lo takımı yeni bir takım olmasına rağmen çok heyecanlı ve hırslılar. Geçen sezon iki pilotuyla birkaç yarış yapabilmiştik. Gerçekten etkileyiciler dikkat edilmesi gerekli.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] Beykoz RC by OsmanFatih

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account