2017 Sezonunun bitmesine sadece 4 yarış kaldı. Son yarışlara doğru F-Lo takımın tüm pilotlarının performanslarında ciddi bir yükseliş var. Şuan takım sıralamasında 3. sırada yer alıyorlar, hemen üzerlerinde yer alan The Crew takımıyla arasındaki puan farkını gittikçe kapatsalarda bu sezon onları geçmek mümkün olmayacak gibi.

Büyük bir hırsla kendini geliştirmeye devam eden takım, gelecek sezon için bazı sinyaller vermeye başladı.

Stark Pilotu Onur Erkan Eğreti’nin bize ulaştırdığı bilgiye göre takım gelecek sezon keplerini şimdiden aldı ve hazırlamaya başladı. Ancak keplerin hangi model olduğu konusunda herhangi birşey öğrenemediğini söyledi.

Bu olayın hemen üzerine geçtiğimiz günlerde Kaan Poşul’un yaptığı paylaşım ise bir ipucu niteliğindeydi ve Onur’dan aldığımız bilgiyi doğrular nitelikteydi. Kaan, bir gif paylaşmıştı ve bu gifte Toyota markalı bir araç yer alıyordu. Aracın modeli belli olmasada yaptığımız araştırmalar sonucu hangi model olduğunu öğrenebildik. Etik olmayacağını düşündüğümüz için tahminimizi burada paylaşmayacağız.

Diğer taraftan Fatih Kılıç ile yaptığımız bir söyleşide,

Takımın baştan aşağı yenileneceğini bir dahaki fark yaratan bir takım olarak sükse yaratacaklarını söyledi. Neler yapılacağına dair ser verdi sır vermedi.

©[2015] Beykoz RC by OsmanFatih

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account