RC’ye yeni başlayanların en çok sorduğu sorulardan birisi yurtdışındaki hangi sitelerden güvenli alışveriş yapabilirim?

Sıfırdan başlayan birisi için karşısına çıkan sonuçlar çok fazla ve kafa karıştırıcı oluyor. Gerçektende birçok rc araç ve rc parçası satan site bulunmakta. Vereceğimiz listedeki sitelerde aradığınız birçok aracı ve parçalarını bulabilirsiniz. Ve bu siteler yıllardır RC severlerin kullandığı sitelerdir. Listeyi paylaşmadan önce birkaç not belirtmek istiyorum.

  • Bir ürün alacağınız zaman bu ürünü birkaç sitede araştırın mutlaka fiyat farkı olacaktır. Aynı şekilde kargo ücretide değişecektir.
  • Mevzuat gereği 100$ üzeri siparişlerde gümrük vergisi uygulanacaktır. Mümkünse siparişinizi bölerek vermeniz karlı olacaktır.
  • Ödemelerinizi Paypal ile yapmanızı öneririz. Olası bir teslimat sıkıntısı yaşadığınızda sorunsuz bir şekilde paranızı iade alabilirsiniz.

Güvenilir yurtdışı alışveriş siteleri aşağıdadır.

-Rcmart.com

-Hobbyking.com

-Rc4wd.com

-Asiatees.com

-Towerhobbies.com

-Amain.com

-Rcmodelex.com

Yukarıda paylaşmış olduğumuz sitelerde birçok marka ve ürün çeşidi bulunmaktadır. Drift, Off Road, Touring, Buggy gibi birçok kategori araç ve parçaları bulunmaktadır. Başlangıç seviyesindeki kişilerin bu siteleri tercih etmesini tavsiye ederiz.

Konuyu Forumda Yorumlayabilirsiniz >
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] Beykoz RC by OsmanFatih

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account