Şampiyonanın duyurulmasının hemen ardından Stark cephesinden idaalı sözler geldi.

Stark MS pilotu Osman Fatih az önce Basın ve Medya departmanımıza gelerek ropörtaj yapmak istediğini söyledi. Bizde bu isteğini geri çevirmedik.

Osman Fatih şu sözleri sarfetti;

“Öncelikle 2017 sezonunun herkese hayırlı olmasını diliyorum. Heyecanlı bir serüven bizleri bekliyor. Şampiyonaya katılan tüm pilotlar şuanda çok heyecanlı. En çokta Can İşgören’i heyecanlı görüyorum. Tabi bu durum beni üzüyor, bu kadar heyecanlı bir pilotu pistte üzmek benim için çok zor inanın.

The Crew’i ezeli rakibim olarak gördüğümü geçen sezonda açıklamıştım. Barış Durmuş gibi bir pilotu transfer etmeleri etkileyici bir hareket oldu ve beni tedirgin etmedi değil açıkçası. Ama bizde boş durmadık onların Barış Durmuş’u varsa bizim genç pilotumuz Murat Kurt’umuz var. Onur, Murat ve ben bu sezon iyi işler başaracağımızı düşünüyorum. The Crew’i geçen sene arkamızda bıraktık diye rehavete kapılmadık, bu sezon güçlü bir takım daha eklendi,  F-Lo takımıda şampiyonada gayet iddaalı gözüküyor ama tabi bunu piste çıkmadan bilemeyiz.

Heyecanla yeni sezonun başlamasını ve bu sürede yeni rakiplerimizi görmeyi bekliyoruz. Ve en son şnu söylemek istiyorum kimse sadece aracına güvenmesin maharet parmaklarınızın ucunda.”

Bu ağır sözlerin ardından The Crew ve  F-Lo cephesinden ne yanıt geleceği merak konusu. Rekabetin hat safhada olduğu daha şimdiden anlaşıldı. Heyecan dolu bir sezon bizleri bekliyor.

Osman Fatih’in bu sözlerine cevap vermek için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

  Ad Soyad

  Yazmak istediklerinizi bu bölüme yazınız.

  Röportajınıza fotoğraf eklemek istermisiniz? (Max:3MB)

   

   

   

  0 Yorum

  Bir Cevap Bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *

  ©[2015] Beykoz RC by OsmanFatih

  veya

  Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

  veya    

  Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

  veya

  Create Account