İnanınca oluyor;

Çok zaman geçmedi aslında yada bize çok çabuk geçti, 2 Temmuz 2015 te Hidiv Kasrında ilk defa araçlar toprakla buluştu Beykoz RC adına. Ve o günden bugüne tam 92 hafta geçti ama gerçekten dolu dolu geçti. Beykoz RC bu 92 haftaya tam 96 buluşma sığdırdı.  92 haftada ekip sadece 4 hafta bir araya gelmedi. 2015 Ramazan ve Kurban Bayramı 2016 da ise Ramazan Bayramı ve Yılbaşı sebebiyle buluşma organize edilmedi. Bu haftaların dışında hiçbir Cuma günü boş geçilmediği gibi 8 Buluşmada Pazar günleri organize edildi. Buluşmaların çoğu Hidiv Kasrında gerçekleşirken bazı zamanlar, ekibin kendi yapmış olduğu Beykoz RC  Crawler Park’ ta, Beykoz Korusunda, çeşitli gruplara ziyarette bulunarakta çeşitli yerlerde buluşmalara katıldı.

 

İlk Pozumuz

2 kişiyle başlayan buluşmalar kısa süre sonra biranda 6 kişiye yükseldi bir süre bu şekilde devam eden buluşmalara bazı zamanlar misafir olarak gelen hobicilerde bulunmaktaydı. Şuanda buluşmalara istikrarlı gelen kişi sayısı 16 kişiye ulaştı. En az kişinin katıldığı zamanlarda bile bu sayı 6-7 kişinin altına düşmemekte. Bazı grupların ziyaretiylede 20li sayıları geçildiği oldu.

Yarın 96.sı gerçekleşecek olan Beykoz RC buluşmaları yine aynı şekilde her hafta devam  edecektir. Beykoz RC Rally Şampiyonasının ayakları iki haftada bir gerçekleştirilecek ve diğer Cuma günleri ise crawler yapılmaya devam edilecektir.

Dile kolay ama bizim için oldukça gurur verici olan 100. buluşma ise 5 Mayıs 2017 Cuma günü Crawler buluşmasına denk gelmektedir. O insanlar birlikte 100. kez araç sürecekleri o günü sabırsızlıkla bekliyor.

Geride kalan 96 haftanın hatrına  Beykoz RC’ye gönül vermiş, ilk geldiği günden bu yana her haftayı birlikte geçirdiğimiz, abi kardeş dost olduğumuz kişilerin tek tek adını anarak teşekkür etmek istiyoruz.
Not: Kişiler kronolojik veya konuma göre değil alfabetik sıralıdır.

Ahmet Akçay
Ali Kaan Poşul
Ali Ketenci
Alper Yalçın
Barış Durmuş
Can İşgören
Ceyhun Durak
Erdinç Kütük
Faruk Ergümüş
Fatih Kılıç
Mehmet Kurtuluş
Nafiz Murat Kurt
Onur Erkan Eğreti
Osman Fatih Sevim
Ömer Faruk Bali
Özkan Şerefli

adı yazılan tüm arkadaşlara verdikleri emekler için her hafta birbirlerini özleyerek geldikleri için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Beykoz RC bir hobi topluluğudur, bu topluluğu seversin, bağlanırsın ve gelirsin.

Son Pozumuz

©[2015] Beykoz RC by OsmanFatih

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account